Rodziny uczące się w edukacji domowej wspieramy słowem i czynem!

Rodzinom uczącym dzieci w domu proponujemy udział w zajęciach w naszych przedszkolach, zarówno w na miejscu, jak i zdalnie. Nasi pedagodzy i psycholog udzielają porad i wskazówek rodzicom, a co miesiąc przekazujemy stypendium w wysokości 300 zł.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty "Zerówka w trybie edukacji domowej".

Edukacja domowa jest niezwykle pasjonującą i wartościową przygodą dla całej rodziny. Pragniemy w niej uczestniczyć poprzez wsparcie naszych specjalistów. Proponujemy Państwu bezpłatne konsultacje z:

- pedagogiem specjalnym

- psychologiem

- specjalistą zdrowia publicznego

- terapeutą integracji sensorycznej

- dietetykiem

- pedagogiem

- logopedą

Ponadto oferujemy stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie na dowolny cel wypłacane w miesięcznych transzach oraz możliwość śledzenia online wydarzeń z naszego przedszkola.

Dzieci mieszkające w okolicy Ursynowa i odwiedzające naszą okolicę zapraszamy do stacjonarnego uczestnictwa w zajęciach i zabawach organizowanych w naszym przedszkolu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!